Ara
ONLİNE FORM
Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle ZEYTİNBURNU ilçesinde müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İstanbul genelinde hizmet ağını genişletmiştir. FRİGİDAİRE markasına ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerde güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

ZEYTİNBURNU Teknik Servisi olarak tüm FRİGİDAİRE beyaz eşyalarınızın bakım, onarımını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en uygun fiyatlarda İstanbul içinde hizmet veriyoruz. Servisimiz, değişimin hep bir adım önünde giderek İstanbul'un en başarılı servislerinden biri haline gelmiştir. Hizmetine kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir.


ZEYTİNBURNU FRİGİDAİRE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Günümüzde dayanıklı tüketim aletleri arasına giren beyaz eşya kullanımı son derece artmıştır. Hemen her evde beyaz eşya kullanan kişilerin yaşamları çok daha kolay bir hale geldiği için beyaz eşya üretimleri de artmaktadır. Frigidaire Beyaz eşyaların kullanım oranı arttıkça, yaşanan arıza sorunları da gündeme daha çok gelmektedir. Bunun bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel beyaz eşya servisi hizmetlerimizi sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek her türlü beyaz eşyanızın servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Marka ve Model Ayrımı Yapmıyoruz

Firma olarak müşterilerimize hizmet verirken, marka ya da model ayrımı yapmıyoruz. Her türlü marka ve model beyaz eşyalarınız için ihtiyacınız olan Frigidaire servis hizmetleri tarafımızdan sağlanır. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Frigidaire istanbul beyaz eşya servisi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kombi, klima ve buna benzer her türlü beyaz eşyaların servis hizmetleri, deneyimli ekibimiz tarafından verilmektedir. Kaliteli işçiliğimiz ve titiz çalışmalarımız sonucunda bizlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Hizmetlerimizin Ayrıcalıklarından Yararlanın

Firma olarak hem çalışanlarımıza hem de hizmetlerimize son derece güveniyoruz. Her bütçeye uygun olan ve cep yakmayan servis hizmetlerimiz ile artık beyaz eşyalarınızda yaşanan arızaları sorun etmenize hiç gerek yok.

Gönül rahatlığı ile emanet edeceğiniz Frigidaire beyaz eşyalarınızın her türlü onarım işlemleri yapılır ve gerekir ise orijinal parça değişimi gerçekleştirilir. Bu aşamada sizlerden onay alınır ve bilginiz dâhilinde çalışmalar yürütülür.

Yalnızca tamir ve onarım hizmeti vermeyen beyaz eşya servisimiz, ürünlerinizin montajı ve bakımı konusunda da yardımcı olmaktadır. Herhangi bir beyaz eşyanın istenen düzeyde verim sağlaması için montajının doğru yere yapılmış olması gerekir. Bu konuda son derece titiz olan ekibimiz, ön keşif çalışması ile ürünlerinize en uygun yeri belirler ve montajını yapar. Ayrıca düzenli olarak yapılan Frigidaire beyaz eşya bakımları ile ürünlerinizi beklentinizin üzerinde daha uzun süre kullanabilirsiniz.

İLGİLİ SEMTLER

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.